
09:54, 17 квітня 2020 р.
Броварчанина судитимуть за серію гаражних крадіжок

В Броварах затримали зловмисника, який проникав до гаражних приміщень і викрадав звідти електроінструменти, колеса від автомобілів та інші речі. Зловмисник вирізав замки, виламував металеві двері, і навіть підкопував землю під гаражами.
Правопорушником виявився 30-річний місцевий житель, який в минулиму вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів.
Молодика підозрюють у вчинені майже двох десятків крадіжок.
Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні правопорушення передбаченого ч.3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Головне управління Національної поліції в Київській області
Читайте також:
Верховна Рада збільшила штрафи за підпал трави
В Броварах на гарячому затримали злодія
У двох броварчан вилучили антисептиків на 320 тисяч гривень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Топ ефективних методів кодування від алкоголю в клініці «Рецена»
Новини компаній
17:00
Kyiv Whisky 2025: Дводенний фестиваль для поціновувачів віскі, коктейлів та гастрономії
Новини компаній
11:00
Вчора
17:01
6 квітня
Оголошення
14:04, 5 квітня
14:04, 5 квітня
14:04, 5 квітня
14:04, 5 квітня
14:04, 5 квітня
live comments feed...