
11:13, 24 січня 2020 р.
Броварські паралімпійці - призери етапу Кубку світу з біатлону

Днями до України повернулася національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону. Українські спортсмени внесли суттєві зміни в турніру таблицю змагань етапу Кубку світу, що проходив з 11 по 19 січня у німецькому Альтенбергу.
В останній день змагань наші біатлоністи обігнали збірну господарів
в командному спринті, взявши золото і два срібла, та вибороли третє місце за кількістю золотих нагород і загальною кількістю медалей. Загалом у наших паралімпійців 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.
Серед призерів національної збірної - й наші земляки з Броварів. Олександра Кононова здобула «золото» в біатлоні (командний спринт), «срібло» в біатлоні та «бронзу» в лижних перегонах на короткій дистанції. Броварчанин Григорій Вовчинський виборов срібну нагороду в біатлоні (командний спринт).
National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee
Читайте також:
В Броварах спіймали грабіжника, що ледь не вбив свою жертву
У Броварах в багатоповерхівці сталася пожежа
У мешканця Броварщини вилучили гранатомет та вибухівку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
17 квітня
Оголошення
07:15, 7 квітня
11:47, 12 квітня
5
09:34, 8 квітня
31
live comments feed...