Реклама
12:42, 9 вересня 2015 р.
Перші звіти про роботизовані операції на пухлині тромбу порожнистої вени, належної до раку нирок
Реклама
Хірургія потрібна, коли рак нирок викликає тромб третього рівня або згусток, який розвивається в порожнистій вені, яка веде назад до серця. Зазвичай ця складна процедура тромбектомії нижньої порожнистої вени (inferior vena cava – IVС) проводиться завдяки великому відкритому розрізу, по-перше, через те, що вени важко досягти. У статті, що опублікована у The Journal of Urology, команда хірургів описала перші випадки, у яких цю процедуру було успішно проведено за допомогою робототехніки, з використанням лише семи малих розрізів та чотирьох роботизованих приладів.
«Для ниркового раку тромбектомія пухлини IVC третього рівня – одна з найбільш важких відкритих уролого-онкологічних операцій» - пояснив Індербіл Джилл, доктор медицини Інституту Урології USC, відділення Keck Medicine USC в Лос-Анджелесі. «Поки тромбова пухлина IVC виникає у близько 4-10% всіх пацієнтів з іншим випадком локалізованого раку нирок, хірургія лишається єдиним методом лікування раку, а інші традиційні описані тут: bavarmed.com/germanii-lechenie-udalenie-raka-onkologii-opuholi-metastaz. Можливість зробити цю складну процедуру найменш травматичним способом показує основний прогрес.»
Автори написали звіт щодо дев’яти пацієнтів із раком нирок і тромбом третього рівня, які лікувались за допомогою роботизованої тромбектомії IVC. Після семи місяців спостереження за ними та проведення періодичної онкологічної діагностики: bavarmed.com/obsledovanie-germanii-diagnostika-za-rubezhom-zagranicey-mjunhen-zarubejom-evropa-granicey-check-up, усі вижили та вісім з них не мали ніяких показань або хвороб. Один пацієнт мав спинномозкову пухлину з приводу якої він був прооперований окремо.
Цей звіт також описує сім додаткових роботизованих операцій на пацієнтах з меншим тромбом (другий рівень), і в ньому порівняли розмір пухлини, час операції, втрату крові, тривалість реабілітації та інші деталі випадків другого і третього рівня.
Через те, що операція включає в себе видалення тромбу так само, як і видалення ураженої нирки, хірург спочатку має видалити згусток, щоб запобігти його розриву, що в свою чергу може спричинити потенціально фатальну емболію. Це потребує затиску багатьох кровоносних судин.
«Усі потрібні хірургічні дії можуть бути виконані повністю роботизовано, без відкритого втручання. Ця демонстрація ефективної продуктивності роботів у важких судинних, онкологічних або реконструктивних операціях, відкриває двері до основних ниркових, венозних або печінкових роботизованих процедур в майбутньому. Хоча наш досвід ще на початковому рівні, ми віримо, що роботизовані операції на тромбах IVC мають значний потенціал для майбутнього. Ми хочемо поширити цей свій досвід серед лікарів Німеччини: bavarmed.com, Європи, США та по всьому світу», прокоментував ці події Др. Джилл і його команда.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Медіаграмотність в Україні: XR-виставка "EDAR" для школярів
Новини компаній
15:00
16:40
22 жовтня
11:20
22 жовтня
08:00
22 жовтня
18:00
18 жовтня
Оголошення
15:07, 23 жовтня
00:50, 19 жовтня
00:20, 24 жовтня
8
13:25, 24 жовтня
14:12, 19 жовтня
live comments feed...