Під час роботи верстатів з різним навантаженням дуже важливим елементом є підшипникова опора. Вона може бути фланцевою, опорною, кутовою, хрестоподібною. Різновид буде залежати від особливостей проекту та завдання, яке стоїть перед обладнанням. До прикладу, у компактних верстатах дуже великою популярністю користуються саме хрестоподібні роликові опори, а також кулькові підшипники. Якщо ж передбачено монтаж кулькового-гвинтового механізму, краще обрати опорні або фланцеві блоки.

Компанія GP-Tech як один із найкращих постачальників деталей та комплектуючих для верстатів пропонує клієнтам великий асортимент підшипникових опор від відомих брендів. Одним з найкращих варіантів будуть опори від Hiwin, які виготовляються у відповідності до міжнародних стандартів якості, мають високий експлуатаційний ресурс та можуть використовуватися навіть в надважких умовах. Ознайомитися детально з асортиментом підшипникових опор ви можете за посиланням https://gp-tech.com.ua/kgp-ta-opory/pidsh-opory-kd/ на офіційному сайті дистриб'ютора.

Переваги використання якісних підшипникових опор

Під час роботи різних механізмів та машин може відбуватися радіальне або осьове навантаження. Перша діє перпендикулярна, тобто буде типовою для рухів, які зосереджені з центру в сторону. Виходить, що на вал буде відбуватися тиск збоку. Саме такий тип навантаження найбільш розповсюджений під час роботи валів і підшипників. Він буде характерний під час роботи роликів, шківів, колес та інших деталей машин. В електродвигунах, колісних підшипникових та роликових підшипниках буде переважати саме радіальне навантаження.

Якщо ж мова йде про осьове навантаження, яке ще також називають опорним, то воно розподілятиметься вздовж всієї осі обертання. По суті це значить, що навантаження буде паралельним до осі валу. Спрощено можна сказати, що поштовх буде відбуватися вперед чи назад, як би стискаючи вал. Коли компоненти машини зміщуються вдовж осі, що характерно для гвинтової передачі, при встановлені коліс або тягових моторів, буде переважати саме осьове навантаження.

Є також достатньо велика кількість механізмів та машин, де будуть поєднуватися між собою як радіальні, так осьове навантаження. В такому випадку дуже важливо використовувати підшипники, що можуть витримувати обидва типи навантажень та працювати при цьому ефективно. Вважається що:

  • Кулькові підшипники краще тримаються під час обидвох типів навантажень.
  • Роликові краще протидіють саме радіальному навантаженню.
  • Опорні підшипники сприйматимуть краще осьове навантаження.

Саме через можливість різного тиску на підшипники виникає необхідність підбирати їх максимально правильно, з урахуванням особливостей функціонування. В детальному описі характеристик кожного типу підшипників та різних їх моделей на сайті GP-Tech https://gp-tech.com.ua/ ви можете визначити, для якого саме типу навантажень буде підходити конкретний варіант.

Як вигідно та швидко замовити підшипникові опори з доставкою по Україні?

Як ми зазначали на початку статті, найбільш затребуваними та надійними моделями підшипникових опор на сьогоднішній день вважаються вироби від Hiwin. Ця компанія змогла створити надміцні вироби, які дозволяють забезпечити механізми надійними комплектуючими, покращуючи їх роботу та пришвидшуючи виконання операцій. Якщо ви вперше підбираєте такі вироби та потребуєте консультації, фахівці GP-Tech задоволенням допоможуть визначитися з найкращими варіантами та проконсультують з будь-яких питань.

Завдяки прямій співпраці з виробником, фахівці GP-Tech можуть запропонувати не тільки високоякісне оригінальне обладнання, виготовлене з урахуванням сучасних технологій, а й конкурентну вартість виробів, яка не містить ніяких скритих націнок. Ви можете купувати вироби з доставкою від GP-Tech комфортно та зручно, використовуючи для цього зрозумілий каталог на сайті.