Вітчизняні підприємства, які займаються виробництвом і продажем харчових продуктів, бажають забезпечувати покупців якісними товарами. Йдеться не тільки про саму продукцію, але й про безпечне паковання. На допомогу українському бізнесу приходить Київський картонно-паперовий комбінат, який за австрійського власника Хайнца Ціннера взяв курс на модернізацію та екологічність, розробку «упаковки, готової для полиць» (SPR-упаковка) з переробленого паперу чи картону (макулатури).

Вплив нового пакування від Київського картонно-паперового комбінату на український бізнес

Українські споживачі стали екологічно обізнаними та поділяють європейські цінності безвідходного виробництва. Тому підприємства мають прислухатись до вимог і впроваджувати нові стандарти. Саме тому інвестиційна політика власника Київського картонно-паперового комбінату Хайнца Ціннера (Heinz Zinner) дала можливість підприємству навіть за роки війни досягти позитивних змін. Український бізнес отримує такі переваги:

  • відмову від паковання з пластику на користь гофроупаковки з переробленої макулатури (папір або картон можна відправляти на перероблення, зменшуючи забруднення довкілля);
  • зниження операційних витрат — «розумне» паковання дає змогу збільшити продажі без розширення штату;
  • безпечність розміщення харчових продуктів, тому що виробництво відповідає вимогам стандарту харчової безпеки;
  • використане гофропакування можна здавати на «картонажку» та заробляти на цьому гроші.

З моменту входження Київського картонно-паперового комбінату до складу австрійського холдингу Pulp Mill Holding, європейський підхід до виробництва на обухівському паперовому заводі став основою роботи підприємства. Цю політику активно підтримує і нинішній власник ККПК, доктор Хайнц Ціннер (Heinz Zinner).

Яка користь для довкілля від переходу до переробленого паперу?

Перехід на екологічну тару – це один зі складників «зеленої» індустрії, щоб зменшити забруднення довкілля. Власник Київського картонно-паперового комбінату як громадянин ЄС дотримується цих тенденцій. За короткий проміжок часу були інтегровані нові стандарти. Безпечне паковання виготовляється у промислових масштабах з такими особливостями:

  • відривною смужкою Tear tape, що дає змогу відмовитись від використання поліетилену й інших шкідливих речовин, які розкладаються у ґрунті століттями;
  • використанням макулатури, що допомагає не захаращувати сміттєзвалища відходами виробництва;
  • застосуванням термоклею постійної липкості з відмінною адгезивністю та відсутністю токсичних випарів.

ККПК став трендсеттером і новатором екологічної тари, яку вже використовують провідні логістичні компанії, поштові оператори та відповідальні бізнеси України. Картонно-паперову галузь охоплюють позитивні зміни, що наближають українську промисловість до високих європейських стандартів та утверджують розуміння: ми — невіддільна частина Європи не лише на словах, а й у діях та екологічній свідомості. Колектив «картонажки» дотримується цих ідей не тільки на роботі, але й удома.