Згідно з законодавством України, під час проведення податкових перевірок дуже велика кількість підприємців можуть зіткнутися з такою ситуацією як нарахування штрафів та формування податкового повідомлення-рішення, яке не задовольняє платника податків. В такому випадку Ви як підприємець маєте змогу на оскарження ППР в судовому порядку. Але, перш ніж починати цю процедуру важливо знати, що є варіанти адміністративного оскарження, які можна використовувати вже протягом десятиденного терміну з дня отримання такого документу.

Компанія WinnerLex як професіонал в сфері юридичних послуг має в своєму штаті фахівців, які допомагають клієнтам проходити всі податкові перевірки максимально підготовленими та уникали будь-яких несприятливих ситуацій, що можуть заважати Вашому бізнесу розвиватися та приносити фінансові збитки.

Варіанти оскарження ППР

На сьогоднішній день у платників податків є 2 варіанти оскарження ППР – це:

  • Адміністративне.
  • Судове.

В першому варіанті процедура передбачає подання відповідного звернення протягом 10 днів з моменту надання ППР платнику податків.  Дуже важливо дотримуватися саме такого періоду, оскільки в іншому випадку є вірогідність отримання податкового боргу та неможливість позитивного розгляду справи в результаті. У випадку якщо Ви пропустили цей десятиденний період є можливість подати повторну скаргу протягом наступних 6 місяців. Для того, аби контролюючий орган розглядав Вашу скаргу, важливо мати достатньо поважну причину пропуску. В іншому випадку є вірогідність отримати відмову у розгляді Вашого оскарження.

Насправді, дуже важливо дотримуватися всіх процесуальних аспектів, які дозволяють платнику податків відстоювати власні права і отримати позитивне рішення. В іншому випадку є вірогідність негативного рішення і в результаті підприємцю все ж таки прийдеться сплачувати визначений штраф. У випадку, якщо платнику податків було відмовлено в поновленні скарги, а також були повернені ці скарги, платник податків може розраховувати на оскарження ППР в судовому порядку.

Особливості розгляду скарги ппр в суді

Дуже важливим аспектом під час звернення до суду, у випадку, якщо Вам потрібне оскарження ППР в судовому порядку - це дотримання всіх важливих аспектів та знання норм закону. Контролюючий орган приймає скаргу платника податків і повинен в двадцятиденний період надати відповідь. У випадках, якщо відповідь платнику податків не надходить, можна вважати, що скарга задовольняється в повному обсязі.

Компанія WinnerLex як компетентний фахівець в галузі податкового справа, допомагає клієнтам врегульовувати найрізноманітніші питання, в тому числі і у випадку, якщо потрібно оскаржити ППР в судовому порядку. Завдяки допомозі фахівців Ви зможете:

  • звернутися з оскарженням рішень податкової у відповідні інстанції;
  • з високою вірогідністю отримати саме той результат, на який розраховуєте.  

Більше того, звертаючись до фахівців ще на етапах перевірки або підготовки до перевірки, Ви маєте змогу отримати компетентну консультацію, виявити всі ризики заздалегідь та уникнути моментів, які можуть привести до накладання адміністративних штрафів. Фахівці WinnerLex гарантують підтримку на всіх етапах проходження перевірок, а також у випадку, якщо все ж таки рішення податкової було отримано і потрібно його оскарження в адміністративному або судовому порядку. Професійні консультації, компетентна допомога, багаторічний досвід роботи - це ті переваги, які дозволяють WinnerLex надавати клієнтам послуги на високому професійному рівні та вибудовувати правильну тактику та стратегію дій в кожному окремому випадку.