Одним з найголовніших факторів, що роблять відмову від наркотиків дуже важкою задачею є ломка, яку дуже важко пережити без медичної підтримки. Тому була розроблена процедура, яка допомагає максимально швидко та безболісно вивести наркотики та продукти їх розпаду з організму – УБОД. Також ця процедура проводиться за умови гострого передозування для того, щоб врятувати людині життя.
Процедура УБОД є досить небезпечною, тому має проводитись виключно в умовах стаціонару лікарями з відповідною кваліфікацією. В Києві та області ви можете отримати цю послугу в клініці Української наркологічної спілки. Сучасне обладнання, найкращі медикаменти та відповідні ліцензії гарантують чудовий результат та безпечність процедури для життя людини.
Коли необхідно провести детоксикацію організму?
Наркоманія – це дуже важке захворювання, подолати яке самостійно майже неможливо. Вживання опіоїдних речовин викликає важку фізичну та психологічну залежність, а спроба відмовитись від вживання призводить до виникнення абстинентного синдрому – ломки. Пережити її вкрай важко, тому людина намагається якомога скоріше прийняти ще одну дозу і повернути відчуття задоволення і щастя, яке їй дають наркотики.
Інколи детоксикацію проводять повільно і поступово, але це важче для пацієнта. Крім того, залежність від деяких речовин надто сильна, тому рекомендовано розпочинати лікування з ультрашвидкої детоксикації. До таких наркотиків відносять героїн, синтетичні наркотики тощо.
Також ультрашвидка детоксикація допомагає зберегти життя під час важкого передозування.
Що таке УБОД і в чому її особливості?
Процедура УБОД призначена для швидкого зняття абстинентного синдрому (ломки). Вона передбачає занурення пацієнта у загальний наркоз та введення йому препарату під назвою «Налоксон» чи «Налтрексон». Вони є потужними антагоністами наркотичним речовинам. Протягом декількох годин ці медикаменти провокують дуже потужну ломку, але пацієнт її не відчуває, бо перебуває під наркозом.
Також в процесі процедури проводиться очищення організму від наркотичних токсинів, а препарати блокують опіоїдні рецептори.
Процедура може тривати від 4 до 8 годин. Весь цей час людина знаходиться під наглядом нарколога, анестезіолога та реаніматолога, що дозволяє звести кількість негативних наслідків до мінімуму.
Дуже важливо, щоб протягом декількох днів людина залишалася під наглядом лікарів, адже спроба прийняти дозу може викликати зупинку дихання.
Переваги ультрашвидкої детоксикації
До переваг цієї процедури відносять:
- відсутність болю;
- максимально швидке виведення токсинів;
- максимально швидке зняття важких симптомів ломки.
Але головна перевага – у людини протягом 2 – 3 днів не буде потягу до вживання наркотиків, тому цей час найкраще підходить до початку комплексної терапії.
Кому не можна проводити УБОД?
Ця процедура досить важка для організму, тому деяким пацієнтам її проводити не можна. До головних протипоказань відносять:
- вагітність та період лактації;
- період після пологів;
- наявність хронічних соматичних патологій;
- наявність гострих патологій у важкій стадії.
Перед проведенням процедури лікар проводить детальний огляд та робить аналізи, щоб визначити стан здоров’я. Також він детально пояснює хід і принцип проведення процедури.
Ефективна допомога наркозалежним – УНС
Лікарі Української наркологічної спілки мають великий досвід роботи з пацієнтами із наркотичною залежністю на різній стадії. Вони допомагають навіть людям, які повністю втратили зв'язок із реальністю.
Важливо розуміти, що тільки одна процедура УБОД не допоможе повністю позбутися залежності. Ця мета потребує тривалої комплексної роботи, тому важливо, щоб людина була готова до одужання і хотіла цього. УБОД – це тільки перший ефективний крок до одужання і можливість швидко нормалізувати стан наркомана.
У клініці спілки з пацієнтами працюють найкращі висококваліфіковані лікарі: наркологи, психологи та ін. Терапія проводиться анонімно - https://narcolog.org/services/ubod-v-kyyevi
Якщо ви чи ваші близькі страждають від наркотичної залежності, Українська наркологічна спілка готова надати найкращу кваліфіковану допомогу і провести реабілітацію.