Як правильно виконати «консервацію» гематологічних аналізаторів?
При використанні гематологічного обладнання значення має якість електромережі та заземлення. Різкі відключення мережі, зміни напруги – це може призвести до поломки схем, що спричинить необхідність ремонту. Купуючи обладнання, потрібно розуміти, що доведеться витрачатися не лише на витратні матеріали, а й на стабілізатор напруги. Але, проблеми з напругою не єдина небезпека для техніки, так як її неправильне зберігання може призвести до поломки. Купити якісну техніку від найкращих виробників ви можете у https://intermedica.com.ua/ua/katalog/laboratorija/gematologicheskie-analizatory.
Навіщо потрібна «консервація» приладу?
Так само, як і будь-яке інше обладнання, аналізатор купується для постійного використання. Через нестачу фінансування та відсутність грошей на покупку розхідників потрібно зупиняти роботу приладу. Але його не можна просто вимкнути, тому що потрібно провести підготовку до тривалого простою. Усі сучасні моделі можна зупиняти на 7 днів без негативних наслідків. Більш тривалий період простою техніки з реагентами, що знаходяться всередині, призводить до появи бактерій, пересихання розчинів та інших проблем.
Запустити техніку в роботу після такого відношення буде не просто. Якщо ви залишите обладнання з розчином всередині на тривалий час, і воно зламається, то це не буде гарантійним випадком. Тож за сервісне обслуговування аналізаторів доведеться заплатити. Якщо ви не готові витрачати гроші на це, потрібно розібратися в тому, як підготувати техніку до простою.
«Консервація» аналізатора: що робити?
Усі дії, які необхідно виконати, прописані в інструкції до приладу. Якщо говорити про стандартні правила, то вони передбачають:
-
Проведення очищення всіх елементів техніки дезінфікуючим засобом;
-
Зливання з рідинної системи реагентів;
-
Промивання системи очищеною водою;
-
Просушування обладнання та прокачування повітря;
Ці прості правила допоможуть підготувати обладнання до тривалого простою та легко запустити його в роботу. Якщо цього не зробити, то ризики поломки техніки збільшаться у рази. Перед тим, як приступити до «консервації», потрібно прочитати інструкцію, оскільки вимоги можуть відрізнятися залежно від моделі приладу. Якщо ви не маєте можливості провести підготовку самостійно, можна звернутися до сервісного центру.