Якщо ви думаєте про отримання кредитної картки, то сьогодні ми розповімо, як вибрати найкращу для вас пропозицію, не несучи додаткових витрат.
Чи варто отримувати кредитну картку?
Якщо у вас немає проблем з управлінням домашнім бюджетом, відповідь - так. На нашу думку, кредитна картка, пропонована на сайті https://www.mastercard.ua/uk-ua.html є дуже практичним платіжним інструментом, який надає власнику ряд відчутних переваг, в тому числі безвідсотковий кредит на картковому рахунку, а також значно покращує вашу фінансову ліквідність, якою ви можете скористатися, коли виникають непередбачені витрати.
Якщо, з іншого боку, фінансова дисципліна не є вашою сильною стороною, то ми рекомендуємо бути обережними. Кредитна картка – це інструмент, який при невеликій необережності може перетворитися на джерело досить значних додаткових витрат. На щастя, в епоху електронного банкінгу ви можете покладатися на машину, яка, наприклад, погашає весь або частину вашого боргу або відхиляє певну транзакцію, якщо її сума перевищить доступні ліміти. Завдяки цьому ви зможете користуватися можливостями, які пропонує кредитна картка, не турбуючись про додаткові витрати.
Визначте свої потреби
Перший крок, щоб отримати кредитну картку - це визначити ваші очікування щодо неї. Часто виявляється, що «кредит» вам взагалі не потрібен, бо ви маєте високий дохід, і не мусите користуватися карткою. В результаті карта залишається невикористаною в вашому гаманці або запилюється десь у домашньому ящику, і єдиним доказом того, що вона у нас є, це щомісячна плата, яку банк стягує з вас за її наявність.
Тому, перш ніж переходити до наступних кроків, варто відповісти на кілька запитань, які дозволять визначити, яка карта принесе вам найбільшу користь. Прикладний список виглядає наступним чином:
- Чи часто ви купуєте щось у кредит і які середні суми таких покупок?
- Використання картки буде регулярним чи лише у разі великих, непередбачених витрат?
- Чи шукаєте ви дешевшу чи безкоштовну картку, можливості якої обмежені, чи чекаєте додаткових послуг (пакет страхування), за які ви готові доплачувати?
- Чи є якісь продукти чи послуги, якими ви користуєтеся й оплачуєте особливо часто, наприклад, купівля авіаквитків, бронювання житла, купівля палива тощо?
- Ви часто їздите за кордон, де бронюєте готель чи орендуєте там машину?
Даючи відповіді на вищезазначені питання, ви можете досить суттєво звузити перелік карт, які відповідають вашим очікуванням.