Відновлення та реставраціява ваної кімнати, давайте розгялнемо з чого потрібно починати та які матеріали використовувати.
Епоксидно-акрилова суспензія, в народі звана рідким акрилом, що продається в м. Тернопіль. На даний момент саме цей матеріал є кращим для реставрації чавунної ванни. Технологія, в якій застосовується рідкий акрил, називається Наливна ванна, не плутати з емалюванням. З назви відразу стає зрозуміло, як наноситься матеріал на ванну, а точніше - методом наливу. Рідкий пластик буквально наливається на борту ванни і поступово стікає, тоді реставрація ванн Тернопіль буде на довгі роки та гарно впишеться в дизайн кімнати після ремонту. Завдяки чому утворюється дуже товстий шар, особливо на дні (шар може досягати 10мм). Завдяки технології Наливна ванна Ваша купіль придбає первозданний вигляд. До вашого фаянсу повернеться колишній блиск, гладкість і головне білизна. Вам більше не доведеться зі сльозами лягати в вашу стару, шорстку, пожовклу від часу ванну. Навіщо купувати нову чавунну ванну, якщо Ви можете оживити стару.
Проте давайте поговоримо, а що робити, коли у місті Тернопіль, є ванна, а ній пліснява?
Цвіль у ванній, як відомо, небезпечна для здоров'я (особливо алергікам), має огидний запах, не радує око, і, як наслідок, завдає чимало клопоту. Тому важливо знати як не допустити появу грибка у ванній, а якщо він з'явився, то як з ним боротися.
Звідки ж з'являється грибок у ванній?
1. Грибок у ванній любить збиратися на водопровідних трубах з чавуну (причина усувається заміною чавунних труб на пластикові);
2. Несправний протікає кран сприяє появі цвілі;
3. Так само однією з причин може бути мала віддача тепла рушникосушки і холодні стіни (Утримайтеся від сушіння білизни у ванній і утеплите стіни);
4. Малопроветріваемое приміщення - хороший будинок для мікроорганізмів.
Наявність хоча б одного з вищезазначених факторів сприяє появі грибка у ванній кімнаті.
Як же боротися з цвіллю після реставрації ванни?
1. Капітальний ремонт з використанням грунтовка проти грибка;
2. Обробка ванної кімнати побутовою хімією:
a) Антисептичні засоби (справляються з поставленим завданням, але залишають після себе їдкий запах);
b) Мідний купорос (ефективний, але токсичний, будьте обережні і дотримуйтесь заходів безпеки);
c) Відбілювачі на основі хлору (має не приємний запах);
d) Спеціальні суміші та розчини проти цвілі у ванній;
3. Народні методи:
a) Протирання цвілій поверхні антраценовим маслом;
b) Розпилення розчину ефірної олії чайного дерева (1 чайна ложка на 1 склянку теплої води);
c) Видалення цвілі розчином бури (1 склянка бури на 2,5 літра теплої води).