Для приємного та комфортного перебування у ванній кімнаті відразу після купання або душу температура не повинна опускатися нижче 24 градусів. Пропозиція сушарок для рушників багата, останні пропозиції дизайнерів відрізняються стилем, матеріалом, з якого вони виготовлені , цікавим дизайном або, навпаки, непомітно вписуються в інтер’єр. Вибираючи на сайті водяні рушникосушки, подбайте про те, щоб вони відповідали інтер’єру вашої ванної кімнати.
Перед покупкою подумайте, які функції виконуватиме ваш нагрівач:
- чи буде він лише сушаркою для рушників,
- чи доведеться нагрівати кімнату з вікнами чи маленьку ванну кімнату в багатоквартирному будинку,
- яких розмірів та потужності рушникосушки вам потрібно.
Рушникосушки з відповідною конструкцією
Зазвичай сушарки для ванної кімнати мають сходову конструкцію - вони складаються з вертикальних колекторів, з’єднаних горизонтальними трубами. Завдяки такому розташуванню труб радіатори набувають практичної цінності - їх можна використовувати як рушникосушки. Додатковою перевагою, безумовно, є простота монтажу та нейтральний стиль.
З чого виготовляють рушникосушки?
Сучасні сушарки виготовляються з якісних труб, сталевих, мідних та алюмінієвих профілів. Тип приміщення, що піддається постійному контакту з водою, змушує виробників використовувати антикорозійні розчини та фінішне покриття з найвищою стійкістю. Це зовсім інші оздоблення, ніж у звичайних радіаторів.
Покриття радіаторів можуть бути, наприклад, лаковані, хромовані, металізовані або сатиновані. В даний час рушникосушки доступні не тільки в білому кольорі, але і в принаймні десятку кольорів, беручи до уваги сильний акцент на естетичну цінність, а не тільки на зручність використання пристрою.
Щоб визначити потужність рушникосушки, потрібні наступні дані:
- температура подачі води в системі центрального опалення,
- визначити температуру, яку ви хочете отримати в кімнаті,
- потреба в теплі ванної кімнати.
Читаючи інформацію про рушникосушки від виробника, ви стикаєтеся з певними параметрами, наприклад, 75/65/24 °C, де:
- 75°C - температура подачі,
- 65°C - температура зворотного потоку,
- 24°C - температура всередині приміщення.
Також варто звернути увагу на спосіб підключення до установки. Якщо це нижнє джерело живлення, то варто збільшити потужність на 10%, тому що виробники зазвичай вказують потужність для найбільш ефективного живлення, тобто згори-вниз.