Унітази існують кілька століть, але підвісний різновид цієї сантехніки з’явився приблизно 40 років тому. Саме в цей період став дуже популярним мінімалізм.

Традиційні моделі потребують багато місця. Особливо це незручно, якщо санвузол невеликий. Сучасна сантехніка мініатюрна, а вся система зливу ховається за стінкою.

Переваги підвісного унітаза

Популярність сантехніка отримала за рахунок її багатьох переваг. Перш за все – стильний та незвичайний дизайн. Він дозволяє зробити квартиру більш сучасною. Крім того, труби та зливний бачок не просто непомітні, а взагалі не псують вигляд кімнати.

На відміну від традиційних моделей, підвісні не мають ніжки. Це робить прибирання набагато зручнішим. Особливо це важливо для тих, хто використовує сучасні методи, наприклад, робот-пилосос.

Візуально збільшити невелику ванну кімнату, суміщену з санвузлом, можна саме за допомогою підвісного унітаза. Сама конструкція займає мінімум місця.

В умовах постійного здорожчання вартості води дуже важливо, щоб сантехніка була якомога економічнішою. Підвісні моделі можна налаштувати на половинний злив, щоб економити воду.

Оскільки система зливу знаходиться за фальш-стінкою, при змиванні пристрій майже не створює шуму. Це також важлива перевага. Крім того, для такого типу сантехніки характерна міцність та надійність.

Які є недоліки?

Незважаючи на велику кількість переваг, у конструкції є і ряд недоліків. Серед них:

  • більш висока вартість — підвісні моделі завжди дорожчі класичних;

  • складність монтажу — може встановити лише спеціаліст;

  • ускладнений доступ до комунікацій — труби та зливний механізм знаходяться за фальш-стінкою.

 

Але ці всі недоліки не лякають тих, хто хоче зробити свою квартиру більш сучасною. Якщо планується ремонт у ванній кімнаті, то краще за все звернути увагу саме на встановлення підвісного унітаза. В якості основного матеріалу для виготовлення використовується фаянс, фарфор, пластик, неіржавна сталь та навіть скло. Найбільш популярні моделі з фарфору та фаянсу.