Зустріч Нового року завжди порівнюють з чимось чарівним та добрим. Це свято для багатьох уособлює: домашній затишок та завершення всіх справ. Готуються до зустрічі Нового року всі по-різному, але всіх поєднує одне – новорічна метушня. Як же все встигнути? Адже треба: прибратися вдома, приготувати різноманітні страви на святковий стіл та, звичайно ж, підготувати подарунки коханим та близьким. Підготуємо покроковий план дій, щоб підготовка до свята пройшла легко. Новорічний клопіт зазвичай починається за місяць до наступу, але багато хто відкладає все на останній момент.
Знайти новорічні привітання можна на https://krainau.com/vitannia-z-novym-rokom/kartynky-z-novym-rokom-2022.html!
Як прибрати будинок до Нового року
Прибирання будинку слід приділити час заздалегідь, оскільки воно забирає багато сил та часу. Падати з ніг під бій курантів не зовсім хороша альтернатива. Складіть покроковий план прибирання. Першого дня вимийте підлогу, а другого протріть пил і розберіть старі речі. Ви будете не так вимотані, як якщо запланувати прибирання на декілька днів. Пам'ятайте, що братися за все і одразу дуже погана ідея. Новий рік це сімейне свято і до підготовки до нього можна залучити всіх членів сім'ї. Важливий момент – розберіть старі речі та мотлох, звільніть більше простору.
Запаси продуктів на свята
Якщо ви вже визначилися зі стравами на святковий стіл, можете сміливо переходити до купівлі продуктів. Можна купити м'ясні інгредієнти заздалегідь, що заощадить вам надалі сили та час на їх пошуки за доступною ціною. Так само краще вчинити і з алкоголем та іншими напоями. Напередодні новорічних свят практично всі магазини знижують ціни та проводять акції на свою продукцію. Приділіть день або вечір походу магазинами для моніторингу кращої ціни. Це так само дозволить не бігати з широко розплющеними очима в останні дні і купувати не бажаного, а наявного.
На Новий рік варто поставитися до приготування страв ретельніше і постаратися не образити господаря року. На столі повинні бути страви зі свинини та курки, але в жодному разі не з телятини та яловичини. Хоча це прикмети та забобони, але до них прислухаються багато хто. Також можна урізноманітнити свій святковий стіл стравами з рослинних продуктів.
Купуємо та вбираємо ялинку
Якщо ви віддаєте перевагу штучній, то вам просто треба вибрати її за розміром та кольором. Так, адже сьогодні ялинки можуть бути і сріблясті, і золоті, і навіть червоні.
Складніше вдало купити живу ялинку, а головне зберегти її зеленою та пухнастою до Нового року та Різдва або до Старого Нового року.