Настільні ігри використовувалися людьми ще більше 5-ти тисяч років. Якщо розглядати древні країни, то тут в якості розваг використовували спеціальні логічні задачки, які могли використовуватися в різноманітних форматах. Вони не потребували виконання активних рухів або переміщень, додаткових деталей або іншої техніки. Для цього було достатньо мати набір настільної гри і декількох учасників, які хотіли грати. Уміння логічно мислити і отримувати перемогу казало про те, що людина мала високий статус і таланти, тому багатші верстви населення сприяли тому, щоб привчати власних дітей до такого виду розваг. Нині ranok магазин купити пропонує не тільки книги, але й різноманітні ігри для дітей різного віку.
Настільні ігри та їх особливості
Настільна гра представляє собою практичну головоломку, де необхідно застосувати свою логіку, вміння стратегічно мислити і прораховувати ходи наперед. Дитячі варіанти були трохи простіші, але в цілому не відрізнялися від дорослих. За останнє сторіччя настільні ігри для дітей стали широко популярними серед молодшого покоління.
Логічні задачки складаються на простому рівні, щоб навіть малюки від одного року змогли вирішити їх. Такі прості розвиваючі розваги стимулюють мислення дитини, вчать порівнювати, аналізувати, робити висновки. Психологи і педагоги наполегливо рекомендують саме так проводити час батькам разом з дітьми. Побачивши приклад на близьких людях, дівчатка і хлопчики зможуть наслідувати їх, а заодно осягнуть основні правила і особливості настільної гри.
Кожен набір гри містить в собі всі необхідні складові і аксесуари для корисного проведення дозвілля маленької дитини. При цьому дитячі варіанти відрізняються цілим рядом особливостей.
1. Сюжет. Більшість вікторин і головоломок створюються таким чином, щоб зацікавити дітей. Замість звичайних фішок, шашок або інших деталей можуть застосовуватися більш яскраві і зручні варіанти. Деякі варіанти настільних ігор припускають виконання мінімальних рухів, а вікторини розширюють кругозір. Також є можливість придбати набори для дослідів, які дуже подобаються дітям у більш старшому віці.
2. Оформлення. Більшість деталей виконані в унікальному яскравому форматі. Кольори і малюнки відповідають обраній тематиці і дозволяють хлопчикам і дівчаткам легко вникнути в правила гри.
3. Розвиваючий ефект. Практично кожна головоломка стимулює розумові процеси дитини, вчить його зосереджуватися і концентрувати увагу на поставленому завданню. Дівчинка чи хлопчик поступово засвоять правила і будуть прагнути до кращих результатів.
Саме настільні ігри стануть ідеальними провідниками в оточуючий світ для кожної дитини.