Стежити за своїм здоров'ям допомагає домашня медтехніка. Її застосовують для самостійної діагностики організму. Пристрої допомагають при купировании критичних станів.

Пропозиції Med-Magazin.ua

Компанія діє на ринку України з 1997 року. Привертає клієнтів Med-magazin.ua наступними моментами:

  • багатий асортимент;
  • різноманітність брендів;
  • широкий діапазон цін;
  • акційні пропозиції.

Доставка товарів здійснюється по всіх містах. Клієнт може вибрати кур'єрський сервіс, спосіб оплати.

Яка медтехніка потрібна вдома?

У перелік обов'язкових пристроїв входять наступні товари:

  • Термометр. Діагностика стану починається з вимірювання температури. Замість звичайного ртутного градусника використовуйте сучасні електронні пристрої. Вони безпечні і більш зручні у використанні.
  • Тонометр. Проблеми з тиском можуть початися в будь-якому віці. Неважливо, знижений він або підвищений - це негативно позначається на організмі. Краще заздалегідь виявити проблему і вживати заходи для купірування небезпечних станів.
  • Глюкометр. Пристрій стане в нагоді людям, які страждають від діабету. При такому недугу важливо постійно контролювати рівень цукру в крові. Глюкометр дозволяє швидко і точно виміряти показники.
  • Пульсометр. Прилади стежать за навантаженням на серце. Використовувати його корисно не тільки спортсменам. Від частоти серцевих скорочень залежить те, наскільки швидко людина втомлюється і в якому режимі витрачаються внутрішні резерви.

Домашня медтехніка здатна не тільки діагностувати. Деякі пристосування використовують під час лікування. Йдеться про інгалятор.

Пристрій є обов'язковим при частих простудних захворюваннях. його корисно застосовувати при наявності астми або алергії. Завдяки спеціальному розпилювачу виходить доставляти лікарський засіб прямо в осередок хвороби.

Як вибрати медтехніку для будинку?

Бренд - перше, на що варто звертати увагу. Від виробника залежить якість роботи, вартість і особливості виконання. Далі медтехніку порівнюють з окремим характеристикам. Наприклад, тонометр потрібно порівняти з вигляду. Крім звичайних пристроїв доступні більш практичні моделі на зап'ясті. Відрізняються тонометри по типу - вони можуть бути напівавтоматичними, механічними і автоматичними.

Глюкометри ділять на інвазивні та неінвазивні за способом забору біоматеріалу. За типом можна виділити пристрої наступних типів - лазерний, фотометричний, електрохімічний і т.д.

Звертайте увагу виборі медтехніки на її виконання, функціонал. Від цього залежить зручність користування приладів.