Найбільш поширеною формою сходинок у під'їзді приватного будинку є, зрозуміло, прямокутник. Іноді проектами будівель передбачаються і гвинтові вуличні сходи. У цьому випадку сходи на горище ціна львів (http://www.siding.lviv.ua/cat/shody-na-goryshhe/) або сходинки зовнішніх ґанків мають трапецієподібну форму.

За формою виготовляються такі види сходинок, як:

  • Блокові. У таких сходах верхнє облицювання нависає над нижнім, приблизно на 3см. Однак самі сходинки при цьому розділені розчинним швом;
  • Трикутні (клиноподібні). Мають скошену вертикальну площину з запобіганням сповзання фальц, глибиною близько 3см;
  • Плитні. Мають не оздоблені підсходинки або взагалі їх не мають;
  • Кутові. Мають кутовий поперечний переріз. Можуть бути висячими або стоячими.

Види форм сходів

В перерізі сходи можуть мати саму різну форму. Найбільш прості у виготовленні звичайні прямокутні, стоячі, кутові і плитні варіанти сходів, на які застосовуються гіпсокартонні системи львів.

Технологія виготовлення. Спосіб виготовлення ступенів залежить від того, який саме матеріал для них обрано. Сходи складаються з двох елементів: проступки (та частини, на яку безпосередньо спирається нога) і підсходинки – вертикальної частини.

Конструктивні елементи сходів для ганку

Марш сходів складається з проступки і підсходинки. Пристрій маршів з дерева починається з вибору підходящої дошки. Товщина проступи співвідноситься з шириною маршу як 1:20.Тобто при ширині сходів до 90 см потрібно буде використовувати дошку товщиною в 4.5 мм. Для підсходинки можна взяти матеріал і тонший 2-2.5 мм. В цьому випадку будівельні матеріали інтернет магазин (http://www.siding.lviv.ua/) для сходів своїми руками зазвичай кріпляться або на бруси тятиви, або на торці вирізів косоурів. Підсходинки і приступи можуть бути з'єднані декількома способами:

  • За допомогою шурупів «непомітності»;
  • В паз. У цьому випадку у сходинці вирізається паз під торець східця;
  • На оцинковані куточки.