Витяжка на сучасній кухні - незмінний атрибут. Втім, така побутова техніка - це не зовсім данина моді, а необхідність, прояв турботи про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких і рідних.

Саме за допомогою цього пристрою очищається повітря в кухонному приміщенні, до речі, вельми забрудненому - і парами рідин, і миючими засобами.

Однак для того, щоб повітря у вашій кухні дійсно стало чистішим, потрібно знати, як правильно вибирати витяжки - так, щоб вони чудово вписувалися в інтер'єр і на відмінно виконували покладені на неї завдання.

Існуючі типи витяжок для кухні

Якщо говорити про особливості конструкцій кухонних витяжних пристроїв, то існує кілька типів витяжок - плоскі, вбудовані і купольні. Роблячи вибір витяжки для кухні, ви обов'язково зупиніться на одному з цих типів.

Так, плоскі моделі являють собою підвісні пристрої, вмонтовуються безпосередньо над плитою. У більшості випадків такі моделі працюють в рециркуляційному режимі і оснащені акриловими жіроулавлівающий фільтрами.

Природно, цей клас витяжок самий бюджетний. Вбудовувані витяжки в більшості випадків мають висувну панель. З її допомогою управління полегшується, а крім того, таким чином збільшується площа забору повітря. Вважається, що такі моделі мають більш компактним дизайном.

Така техніка може комплектуватися одним або двома моторами, а також жіроулавліваючими фільтрами з алюмінію, які можна мити. До речі, ціна моделей з цієї категорії не набагато перевищує попередню групу.

Купольні витяжки названі так завдяки своєрідній формі. У цих моделях найбільш різноманітний дизайн - так, пристрої можуть бути суцільнометалевими або зі скляним або з дерев'яним оздобленням. Класикою в даному випадку вважаються моделі, оброблені деревом.

На сьогоднішній день існує два типи фільтрів - кухонні витяжки з вугільним фільтром і жіроулавліваючим. Призначення жіроулавліваючих фільтрів - очищення повітря від різних зважених часток - продуктів газового згоряння, жиру і так далі.

Такі фільтри можуть бути одно- або багаторазовими, виготовленими відповідно з синтетики або алюмінієвої фольги.