Реабілітація при наркоманії у клініці «Український Центр Лікування Залежності»

«Український Центр Лікування Залежності» в Києві має всі ресурси для того, щоб повною мірою впоратися з проблемами наркоманії. Програма реабілітації дозволяє не тільки відновити фізичне здоров'я, психіку, особистісні якості пацієнтів, але й поліпшити їхнє життя.

Де проходить реабілітація при наркоманії?

Заходи першої допомоги

Перша допомога при наркоманіі - це купірування симптоматики, характерної для абстинентного синдрому. Досвідчені фахівці, використовуючи індивідуально підібрані лікарські препарати, швидко знімають інтоксикацію, наркотичну ломку, призводять пацієнта в нормальний стан, свідомість.

Далі проводиться комплексна детоксикація організму, що дозволяє усунути прояви хімічної залежності. Процес проходить під наглядом медиків, лікаря-нарколога, що дозволяє гарантувати стовідсотково позитивний результат і повну безпеку.

Особливості психологічної реабілітації

У першу чергу фахівці наркологічного центру працюють з мотиваціями пацієнтів. Важливо залучити людини у терапевтичний процес, сформувати в ньому щире бажання подолати залежність. Тільки в такому випадку лікування дасть стабільний, довгостроковий ефект. Реабілітація залежних пацієнтів проводиться в умовах госпіталізації. Таким чином, людину можна тимчасово ізолювати від згубно впливає на нього оточення, звичного середовища, захистити від зовнішніх спокус, занурити в здорове терапевтичне співтовариство.

Сама по собі зміна обстановки, необхідність дотримуватися режиму позитивно позначаються як на фізичному, так і психоемоційному стані реабілітантів. Лікування проводиться на анонімній основі, яка не передбачає постановки пацієнтів на облік. Реабілітанти та члени їх сімей можуть бути впевнені в тому, що проблема не отримає суспільного розголосу, а подальша соціальна адаптація пройде максимально комфортно.

Завдання психологічної реабілітації - навчити людину жити, отримувати задоволення, справлятися з кризовими моментами, вирішувати виникаючі проблеми без допомоги штучних допінгів. Найкращий результат у цьому плані дають заняття у групах взаємодопомоги з всесвітньо відомої програми «12 кроків».

Однак, оскільки причини розвитку залежності різні в кожному конкретному випадку, то й для їх подолання необхідний індивідуальний підхід.

Саме тому техніка «12 кроків» доповнюється іншими психотерапевтичними методами:

  • Гештальт-терапією;

  • елементами арт-терапії;

  • індивідуальною роботою з психологом;

  • працетерапією;

  • сеансами сімейного системного психоаналізу.

Різного роду лекції, семінари, психотренінги, творчі заняття сприяють особистісному зростанню і духовному розвитку реабілітантів, допомагають визначитися з подальшими цілями, життєвими планами. Навіть після завершення реабілітації «Український Центр Лікування Залежності» https://narkologicheskiy-centr.com піклується про своїх підопічних, допомагає їм успішно пройти стадію ресоціалізації, а також уникнути можливого зриву.