Різдвяний вінок – особливий елемент новорічного інтер'єру, що був запозичений із Західної Європи. Це не лише прикраса, а й оберіг. Якщо повісити вінок на двері, то він обов'язково захистить Тебе і родину від усіляких бід та негараздів, принесе щастя і достаток.
В наш час багато хто прикрашає вікна, двері, стіни новорічними віночками. А чи знаєш Ти, що цю традицію започаткував у ХІХ столітті вчитель богослов'я Йоган Хінріх Віхерн? Він змайстрував різдвяний вінок із дерев'яного колеса. За допомогою цього віночка відраховували дні, що залишилися до Різдва. Тепер різдвяний вінок – чудова прикраса для новорічного інтер'єру та водночас оберіг для всієї родини.
Зараз ми розглянемо різні варіанти того, як і з чого можна зробити різдвяний вінок своїми руками. Іноді віночок роблять для того, щоб поставити в нього свічу, але найчастіше його чіпляють на двері.
Новорічні вінки роблять із різноманітних матеріалів: тканини, дерева, бісеру, шишок, цукерок, печива, лози, ялинкових іграшок, ґудзиків та інших красивих деталей, що знайдуться у будинку.
А знаєш, що Ти повинен зробити, аби різдвяний віночок вийшов красивим і оригінальним? Ну, звичайно ж, проявити максимум фантазії!
Серед варіантів виготовлення різдвяного вінка є складні, а є такі, що потребують мінімум матеріалів і часу. Найголовніше – визначитися з ідеєю та експериментувати!
Отож, розпочнемо!
Виготовлення будь-якого віночка починається із основи, на якій будуть триматися деталі. В якості каркасу може бути:
- кільце із картону;
- поролон;
- газета;
- дріт;
- лоза;
- шина із дитячого велосипеда.
Також потрібно запастися й іншими матеріалами:
- ножицями;
- клеєм;
- рідкими цвяхами.
Традиційний варіант різдвяного вінка
Для початку пропоную тобі традиційний варіант новорічного вінка, який можна причепити на двері чи покласти на стіл, поставивши всередину свічку.
Крокуй за мною!
1. Беремо газету та скручуємо її у рулон. Робимо кільце та ще продовжуємо намотувати газету, сильно стискаючи руками. Краї, що виступають, можна підклеїти.
2. Поки що наша основа має не зовсім естетичний вигляд. Тому обклеїмо її паперовими серветками. А щоб каркас майбутнього віночка не просвічувався, обмотаємо його ще органзою зеленого кольору.
3. Декорування основи починаємо з того, що обгортаємо її ялинковим дощиком будь-якого кольору. Вона вийде дуже пухнастою, а якщо Ти обереш темно-зелений дощик, то ще й здаватиметься, що це справжні гілочки ялинки.
4. Якщо є можливість, то для основи можна використати справжні гілочки ялинки або штучні. Для цього спочатку потрібно зробити каркас із дроту. Формуємо два кільця – більшого і меншого діаметру. Скріплюємо їх тоненьким дротиком.
5. Із гілочок формуємо невеликі пучки. Кріпимо до каркасу так, щоб кожен наступний прилягав до попереднього.
6. За допомогою термопістолета кріпимо на віночок різні прикраси. Не бійся експериментувати! Новорічний віночок можна декорувати ялинковими іграшками, горішками, цукерками, шишками.
Оригінальні ідеї для новорічних віночків
Щасливих новорічних свят!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК У ГРУДНІ ВІДПОЧИВАТИМУТЬ УКРАЇНЦІ
Готуєммо новорічне печиво – разом за дітками
Незабаром Новорічні свята - Чим здивувати своїх близьких, що подарувати
ЩО ПОДАРУВАТИ? НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ЗА ЗНАКОМ ЗОДІАКУ