Обікраденими ризикують бути не тільки домівки е-декларантів. Найчастіше квартирні злодії потрапляють у типові хрущовки. За останні роки спостерігається зріст подібної злочинності.
Судячи з того, що застрахувати себе та свою квартиру від крадіжки неможливо, броварчани повинні пам’ятати, що треба бути обачливими та вживати заходи з охорони свого майна. Які це можуть бути заходи? Найрізноманітніші: залежати вони будуть лише від індивідуальних можливостей кожного броварчанина.
- Великі суми грошей краще зберігати в банківських скриньках. Такий вид збереження не дешевий: в середньому добова оренда скриньки складає 5-6 гривень. Треба зазначити, що оренда банківських скриньок за останній рік знизилася.
- У разі зберігання грошей в квартирі, не ховайте всю суму в одному місці. Краще розбивайте «заначку» на декілька схованок. Грабіжники орудують в середньому 5-10 хвилин, тому, якщо вони знайдуть один тайник, є велика ймовірність того, що перестануть шукати інші.
- По можливості обладнайте квартиру сигналізацією. Але це задоволення не з дешевих.
- Встановіть в квартирі (при можливості в коридорі) приховану камеру. Задоволення не дуже дороге, до того ж вимагає разового вкладення капіталу. В разі пограбування, у вас будуть принаймні зображення злочинців, а це в десятки разів збільшить шанс піймання грабіжників.
- Не шкодуйте грошей на якісні замки. Чим більше буде на дверях замків, тим більше часу з кожним доведеться провозитися грабіжникові.
- Йдучи з дому, закривайте не тільки двері, а й вікна. Останнє ноу-хау злодіїв – проникнення в вікна з дахів на тросах під виглядом працівників ЖЕКу.
- Особливо не говоріть, що у вас вдома є щось цінне.
Прикро, але універсальних способів уберегти себе від квартирних грабіжників не існує. Однак, виконання найпростіших запобіжних заходів зменшує ризики грабежу і ускладнює життя злочинцям.