Броварчани відкривають нові підприємства – що варто знати

p>За статистикою, яку надали співробітники аналітичного бюро, кількість підприємств в Україні, за останній час зросла приблизно в два рази по всій Україні. Бровари не виключення. Але що робити, щоб підприємство зареєєструвати якомога простіше и якнайшвидше, чи варто залучати юриста, які документи готувати – це все питання, на які треба знати відповіді, якщо хочеться почати свій шлях до успіху швидко та безпроблемно. То ж варто ознайомитися з деякими порадами від фахівців.

Як зареєструвати і відкрити ТОВ

Більшість українських бізнесменів і підприємців, скориставшись тим, що економічна ситуація в країні покращується, а підтримка з боку державної влади стає більш глобальною, вирішили дати виток свого бізнесу і зареєструвати нові підприємства - здебільшого, товариства з обмеженою відповідальністю. Однак фахівці попереджають, що можливість реєстрації ТОВ в Україні - в Києві та інших великих населених пунктах, краще здійснювати за підтримки кваліфікованих професіоналів. В іншому випадку - процес реєстрації може відняти велику кількість фінансових коштів, сил і цінного часу.

Відкриття ТОВ з залученням юриста

Найоптимальнішим варіантом стане відкриття Товариства з обмеженою відповідальністю за підтримки кваліфікованого юриста, який самостійно збере пакет необхідних документів, отримає всі дозволи і ліцензії, а також буде здійснювати повну правову підтримку підприємства на всіх етапах його існування.

Таким чином, підприємець, який залучає третіх осіб - юристів і економістів, захищає себе від усіх бюрократичних моментів, які пов'язані з втратою часу і клопотами.

За словами фахівців, самостійна реєстрація ТОВ в Броварах може зайняти до двох тижнів. Не можна не погодитися, що такий термін досить не малий, адже за цей час можна створити умови для праці майбутніх співробітників і організувати виробництво. А ось реєстрація та відкриття підприємства з залученням сторонніх співробітників - юристів, займе близько однієї доби.

Які документи потрібні для відкриття ТОВ

Більшість підприємців стикаються з питанням, що стосуються того, які саме документи потрібно зібрати для того, щоб відкрити і зареєструвати підприємство.

У пакет обов'язкових документів входять:

  • зразок статуту, попередньо складеного і зареєстрованого відповідно до чинного українського законодавства;
  • заяву про реєстрацію підприємства - ТОВ (в українському варіанті - ТОВ);
  • оригінал документа, в якому прописані права та обов'язки засновників ТОВ.

Важливо відзначити і те, що засновники підприємства, які вирішують звернутися за кваліфікованою допомогою до юриста, повинні попередньо скласти довіреність і завірити її у нотаріуса. Юрист надалі буде діяти від імені підприємців, на підставі довіреності.

Додаткові послуги, які надають юристи

Юристи, яких наймають засновники Товариства з обмеженою відповідальністю, мають ряд обов'язкових і додаткових повноважень. У список додаткових послуг входить:

  • допомога у виборі гучного найменування для підприємства - воно повинно бути не тільки гучним, але і раніше не зареєстровані;
  • допомога в підборі спеціального коду, який розшифровує вид економічної діяльності, на якій спеціалізується підприємство;
  • складання статуту ТОВ;
  • допомога в підготовці печатки і штампу підприємства та інші послуги, які визначаються за попередньою домовленістю.

Слід пам'ятати, що ігнорування вимог, встановлених законодавством, накладає на засновників ТОВ певну відповідальність і тягне за собою покарання, аж до ліквідації підприємства.