У Броварах є свій китайський лікар – Хань Гоцин. Спеціаліст має диплом Чанчунського коледжу китайської медицини, сертифікат Пекінського медичного дослідницького інституту «Кундавелл», сертифікат Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця. Крім того, він отримав дозвіл Міністерства охорони здоров’я на надання медичних послуг в Україні.
Аккупунктура може суттєво допомогти, зняти біль, принести полегшення, якщо у пацієнтів є такі діагнози:
- захворювання шлунка, печінки, підшлункової залози, нирок, легенів та інших внутрішніх органів;
- проблеми опорно-рухового апарату;
- ішемічна хвороба, артеріальна гіпертензія, ускладнення після інсультів та інші захворювання серцево-судинної системи;
- захворювання нервової системи;
- безпліддя незалежно від статті;
- гінекологічні захворювання та передпухлинні стани молочних та щитовидної залоз;
Крім того, акупунктура добре допомагає при артриті, травмах, нервовому перенапруженні, болісних менструаціях, попереково-крижовому радикуліті, мігрені. Принцип голковколювання заснований на гармонізації процесів в організмі, воно є повністю безпечним для хворого і не викликає побічних ефектів. У світлі цього користь голковколювання очевидна.
Лікуватися можна у будь-якому віці старше 3 років і молодше 75. Серед протипоказань тільки злоякісні пухлини та загострення стану при хронічних захворюваннях. Сеанс прийдеться перенести, якщо пацієнт буде мати рівень глюкози вище 11 ммоль/літр.
Користь від акупунктури буде значною, якщо її робить досвідчений спеціаліст. Шкода може бути лише у тому, що під час процедури буде занесено інфекцію через голки. Але ризик тут лише умовний, бо спеціалісти зазвичай використовують одноразові голки. Лікарі, які займаються акупунктурою, повинні мати відповідні дипломи. Найкращою професійною освітою вважається та, що була отримана у Китаї – на родині цього нетрадиційного метода лікування.
Вважається, що вся енергія в тілі проходить по особливих каналах - меридіанах. Кожному меридіану відповідає певний орган. На шкірі людини є величезна кількість точок. Кожна з них має свою назву і розташовується на певному меридіані. Шляхом введення голок в ці точки, можна впливати на енергію, усувати біль у відповідному органі. У Китаї його застосовують для знеболювання хірургічних втручань.
Фахівці не радять сприймати акупунктуру, як панацею, бо воно всього лише активізує внутрішні сили організму і мобілізує їх на боротьбу з хворобою. Постійно проводяться дослідження з метою виявити користь від голковколювання та довести його ефективність.